13 Srp
2018

Plánujete dovolenou, ale nejste spokojeni se službami a podmínkami, za kterých vás chce cestovní kancelář ve zvolené destinaci ubytovat. Dopředu totiž víte, že obrázky z katalogu jen ve výjimečných případech odrážejí skutečnou realitu ubytování, ve kterém máte trávit několik dní, ale vy chcete mít tentokrát jistotu, že budete opravdu spokojeni. Půjčovna karavanů je právě to, co hledáte.
Přitom stačí tak málo, abyste byli spokojeni nejen s ubytováním, ale i s celkovým zázemím, které chcete své rodině při trávení dovolené dopřát. Půjčovna karavanů vám zapůjčí obytný vůz, který si sami vyberete, tedy budete to právě vy, kdo rozhodnete o tom, jak budete o svém volnu bydlet. Vozy jsou k dostání ve standardní výbavě a doslova splňují to, jako byste si s sebou na cesty odvezli vlastní dům.

Přijďte se o tom přesvědčit

V naší nabídce máme hned několik karavanů, ze kterých můžete vybírat. V ceně zapůjčení je i samotné nádobí a další výbava. Naše půjčovna karavanů vám jistě poskytne vůz, díky kterému si splníte vaše představy o komfortní dovolené.

Půjčovna karavanů
3.5 (70%)2